Android: Netrunner – Cykl Genesis – Odporne na Przyszłość - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

ANDROID: NETRUNNER LCG - CYKL GENESIS - ODPORNE NA PRZYSZŁOŚĆ

41,80zł

Brak w magazynie

  • Producent: Fantasy Flight Games

  • Android: Netrunner- Cykl Genesis – Odporne na Przyszłość to dodatek do klimatycznej gry karcianej dla 2 osób, w której gracze wcielają się korporację lub runnera w walce na inteligencję, podstęp i silne nerwy. Dodatek zawiera 60 nowych kart przeznaczonych do modyfikacji talii korpa i runnera dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze bardziej wciągająca i niebezpieczna. Podłącz się!

„Stawki są dużo wyższe niż mógł się pan spodziewać, panie Santiago. Będziemy pana wspierać tak długo, jak długo nasza współpraca będzie opłacalna, ale radzimy panu bardzo uważać.”


- Pan Li, makler.  


Razem z końcem cyklu Genesis cybernetyczne zmagania przerodzą się w prawdziwą wojnę na wielką skalę. Runnerzy będą wykorzystywać nowe lodołamacze i ulepszony sprzęt, aby przeprowadzać kolejne serie skoków. Odpowiedź korporacji będzie musiała być szybka i zdecydowana – inwestowanie kredytów w rozwój nowych rodzajów lodu i ulepszeń. Co tak naprawdę jest Odporne na Przyszłość w świecie, gdzie każda następna, silniejsza warstwa lodu jest po prostu kilkoma liniami kodu?


Odporne na Przyszłość zamyka cykl Genesis 60 kartami (po 3 kopie każdej z 20 nowych kart), które balansują ostatnie ulepszenia oprogramowania poprzez skupienie się na zasobach spoza sieciowego świata. Jako dodatek do nowoczesnych lodołamaczy, runnerzy otrzymają nowe zasoby i wydarzenia, podczas gdy korporacje skupią się na umacnianiu swoich serwerów poprzez rozwój aktywów zaprojektowanych do otwartych działań wojennych w cyberwalce. Kiedy sztuczki, pułapki i blokady nie są wystarczającymi środkami zaradczymi, korporacje stają z bronią w ręku w wirtualnych pojedynkach twarzą w twarz z runnerami. 

Korporacje w grze Android: Netrunner to ogromne, rozległe imperia, których bogactwo leży w liniach kodu, kredytach i plasbetonie. Są one w pełni poświęcone zdobywaniu kredytów, na wszystkie wyzwania patrzą przez pryzmat kredytów, a wybrani, którzy nimi kierują, nie przejmują się etyką przy pozbywaniu się przeszkód, takich jak runnerzy, jeśli tylko przyniesie to korporacji dodatkowe dochody. 

W związku z tym, rozszerzenie Odporne na Przyszłość wprowadza pierwsze „wrogie” aktywa: „Ronina” i „Stały Zespół Reagowania”. Każdy z nich obrazuje nowy, militarny sposób myślenia frakcji Jinteki i Weyland. 

To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Gry karcianej Android: Netrunner.

Cechy produktu
Tytuł Android: Netrunner- Cykl Genesis – Odporne na Przyszłość
Typ gry Karciana (LCG)
Wersja językowa PL
Wydawca Galakta
Projektant Richard Garfield, Lukas Litzsinger
Liczba graczy 2 osoby
Wiek graczy od 13 lat
Waga ok. 0.10 kg
Czas gry ok. 45 minut

Tagi: Karcianka, Android: Netrunner LCG

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 60 kart