Domek na Drzewie - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

DOMEK NA DRZEWIE

39,80zł

W magazynie

  • Producent: Nasza Księgarnia

  • Masz do dyspozycji ponad 70 atrakcji, które możesz w nim umieścić: hamak, most linowy, kawiarnię, kino i wiele innych zaskakujących pomieszczeń! Stwórz najładniejszy i najlepiej wyposażony domek na drzewie.

Masz do dyspozycji ponad 70 atrakcji, które możesz w nim umieścić: hamak, most linowy, kawiarnię, kino i wiele innych zaskakujących pomieszczeń! Stwórz najładniejszy i najlepiej wyposażony domek na drzewie.

Uwaga! Podczas budowy musisz pilnować, aby drzewo nie przechyliło się za bardzo w którąś ze stron! Budowa będzie trwała 3 rundy, po których wyłoniony zostanie zwycięzca.

Proste zasady gry!

- Grę rozpoczynasz mając 6 kart w ręku. Na kartach znajdują się pokoje z atrakcjami, które możesz wybudować w domku. Wybierasz jedną z nich i umieszczasz na swoim drzewie. W ten sposób rozbudowujesz swój domek.
- Wybudowany pokój musi przylegać krawędzią do pokoju w takim samym kolorze (np. czerwony pokój musi sąsiadować z wcześniej wybudowanym czerwonym pokojem). - Rozbudowując domek, musisz pilnować, aby drzewo zachowało równowagę! Na przykład po wybudowaniu pokoju z lewej strony drzewa przechyli się ono w lewą stronę.
Następny pokój będziesz musiał zbudować więc z prawej strony. W innym przypadku twoje drzewo przechyliłoby się za bardzo w lewą stronę!

Gra posiada 2 warianty jeszcze bardziej wzbogacające rozgrywkę!

Cechy produktu
Tytuł Domek na Drzewie
Typ gry Karciana
Wersja językowa PL
Wydawca Nasza Księgarnia
Projektant Scott Almes
Liczba graczy Od 2 do 4
Wiek graczy Od 8 lat
Waga Ok. 0.30 kg
Czas gry Ok. 30 minut

Tagi: Karcianka, Towarzyska, Rodzinna

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć