Bandido - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

BANDIDO

29,80zł

W magazynie

  • Producent: Helvetiq

  • Bandido to gra kooperacyjna, w której musimy powstrzymać bandytę przed ucieczką z więzienia. Problem w tym, że jest on bardzo sprytny i kopie naraz wiele tuneli! Będziemy próbowali je zablokować, zagrywając odpowiednio karty tuneli. Wykładając kartę musimy jednak zwracać uwagę, by nie otworzyć mu nowych możliwości ucieczki!

Bandido to gra kooperacyjna, w której musimy powstrzymać bandytę przed ucieczką z więzienia. Problem w tym, że jest on bardzo sprytny i kopie naraz wiele tuneli! Będziemy próbowali je zablokować, zagrywając odpowiednio karty tuneli. Wykładając kartę musimy jednak zwracać uwagę, by nie otworzyć mu nowych możliwości ucieczki!

W swojej turze zagrywamy jedną z trzech posiadanych na ręce kart tuneli tak, by połączyć ją z jedną bądź kilkoma wyłożonymi wcześniej kartami. Gramy tak długo, aż zablokujemy wszystkie otwarte tunele albo aż skończy się stos kart. Mamy zatem ograniczony czas na udaremnienie ucieczki bandycie. Jeśli uda się wam zablokować wszystkie tunele, wtedy wszyscy razem wygrywacie. Jeśli po zagraniu wszystkich kart chociaż jeden tunel pozostanie niezablokowany, wtedy Bandido ucieka i wszyscy przegrywacie.

Gra jest niesamowicie wciągająca w swej prostocie. Posiada dwa poziomy trudności. Dzieciom sugerujemy ten łatwiejszy. Natomiast bardziej wprawieni gracze powinni spróbować swoich sił z wersją zaawansowaną.

Cechy produktu
Tytuł Bandido
Typ gry Karciana/Towarzyska
Wersja językowa PL
Wydawca Helvetiq/Vertima
Projektant Martin Nedergaard Andersen
Liczba graczy 1-4
Wiek graczy Od 6 lat
Waga Ok. 0.13 kg
Czas gry Ok. 15 minut

Tagi: Karcianka, Towarzyska

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 70 kart
  • 1 super karta
  • instrukcja