Festiwal Lampionów - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

FESTIWAL LAMPIONÓW

74,80zł

W magazynie


  • Festiwal Lampionów to gra logiczna, w której zadaniem graczy jest przygotowanie najpiękniejszych dekoracji na pałacowe jezioro, wykorzystując do tego różnokolorowe lampiony z okazji corocznego święta zbiorów. Rozgrywka polega na umiejętnym zagrywaniu płytek jeziora, w taki sposób, aby tworzyć odpowiednie układy kolorystyczne nagradzane kartami lampionów – które z kolei układają się w zestawy, przynosząc punkty i przybliżając graczy do zwycięstwa.

Zbiory były udane: lud spracowany, ale szczęśliwy, spichlerze wypełnione po brzegi. Oto nadszedł czas, by weselić się pod czułym okiem Cesarza. Czas na coroczny Festiwal Lampionów! 

Znów nastał ten wyjątkowy czas w roku. Wieczór pełni księżyca dwunastego miesiąca kalendarza lunarnego. Pora uczcić tę wyjątkową okazję, organizując festiwal lampionów (Loy Krathong). 

Festiwal Lampionów to gra logiczna dla 2-4 graczy w wieku 8+, zadaniem graczy jest przygotowanie najpiękniejszych dekoracji na pałacowe jezioro, wykorzystując do tego różnokolorowe lampiony z okazji corocznego święta zbiorów. Rozgrywka polega na umiejętnym zagrywaniu płytek jeziora, w taki sposób, aby tworzyć odpowiednie układy kolorystyczne nagradzane kartami lampionów – które z kolei układają się w zestawy, przynosząc punkty i przybliżając graczy do zwycięstwa.

Cechy produktu
Tytuł Festiwal Lampionów
Typ gry Karciana
Wersja językowa PL
Wydawca Games Factory Publishing
Projektant Christopher Chung
Liczba graczy 2-4
Wiek graczy Od 8 lat
Waga ok. 0.35 kg
Czas gry ok. 30 minut

Tagi: Karcianka, Logiczna

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 36 kafelków Jeziora
  • 56 kart Lampionów
  • 30 kart Talentów
  • 4 karty pomocy
  • 20 znaczników Łódek
  • instrukcja