Gra o Tron: Droga do Winterfell - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

GRA O TRON (DRUGA EDYCJA): DROGA DO WINTERFELL

49,80zł

W magazynie

  • Producent: Fantasy Flight Games

  • Droga do Winterfell do dodatek do opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia gry karcianej Gra o Tron. Rozszerzenie to urozmaica rozgrywkę i rozbudowuje istniejące już talie.

Droga do Winterfell to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 różnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej, opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

Gra o Tron: Gra karciana pozwala graczom wziąć udział w politycznych intrygach, zdradach i wojnach osadzonych w uniwersum bestsellerowych powieści z cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina. Wykorzystując elementy, które składały się na sukces pierwszej edycji gry karcianej Gra o Tron, niniejszy zestaw podstawowy drugiej edycji umożliwi rozpoczęcie nowej przygody z grą zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom. Ponieważ Gra o Tron: Gra karciana jest żyjącą grą karcianą (ang. Living Card Game), regularnie będą pojawiać się nowe karty, które pozwolą graczom rozbudować zawartość tego zestawu i tworzyć swoje własne, wyjątkowe talie.

Kto zatriumfuje nad innymi pretendentami i zadecyduje o losach Westeros?  Gra o Tron właśnie się rozpoczęła…

Cechy produktu
Tytuł Gra o Tron: Droga do Winterfell
Typ gry Karciana (LCG) / Fantasy
Wersja językowa PL
Wydawca Galakta
Liczba graczy Od 2 do 4
Wiek graczy Od 14 lat
Czas gry ok. 60-120 minut

Tagi: Karcianka, Gra o Tron, Gra o Tron LCG, LCG

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 60 kart