Horror w Arkham: Gra karciana LCG - Dziedzictwo Dunwich - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

HORROR W ARKHAM: GRA KARCIANA - DZIEDZICTWO DUNWICH

128,00zł

Brak w magazynie

  • Producent: Fantasy Flight Games

  • Horror w Arkham to karciana gra LCG w mrocznych realiach uniwersum H.P. Lovecrafta. Dziedzictwo Dunwich to rozszerzenie, w którym gracze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów na Uniwersytet Miskatonic, do Clover Club i wiele innych miejsc.

„Nawet ci, którzy znają fakty związane z koszmarem, jaki się tutaj wydarzył, nie potrafią powiedzieć, co się działo w Dunwich…” - H. P. Lovecraft, Koszmar w Dunwich

Swego czasu w ustronnej wiosce Dunwich jakaś potworna istota siała grozę pośród mieszkańców. Koszmar zakończył się, dopiero gdy trzej profesorowie z Uniwersytetu Miskatonic – dr Armitage, dr Morgan i profesor Rice – przybyli do Dunwich i uzbrojeni w tajemną wiedzę, zdołali pokonać bestię. Teraz jednak, kilka miesięcy później, towarzysze doktora Armitage zniknęli w tajemniczych okolicznościach i uczony obawia się najgorszego.

W Dziedzictwie Dunwich badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii wyruszą na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększają różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę.

Horror w Arkham: Gra karciana to kooperacyjna gra karciana, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy.

Cechy produktu
Tytuł Horror w Arkham: Gra karciana - Dziedzictwo Dunwich
Typ gry LCG / Karciana
Wersja językowa PL
Wydawca Galakta
Projektant Nate French, Matthew Newman
Liczba graczy Od 1 do 4
Wiek graczy Od 14 lat
Waga Ok. 0.30 kg
Czas gry Ok. 60-120 minut

Tagi: Karcianka, LCG

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 161 kart