Zaginione Miasta - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

ZAGINIONE MIASTA

56,80zł

Brak w magazynie

  • Producent: KOSMOS

  • Gra karciana Zaginione Miasta umożliwia graczom przeniesienie się w różne zakątki Ziemi w celu odkryć zaginionych i tajemniczych miast. Prostota zasad, ale również różnorodność możliwych strategii sprawiają, że gra dostarcza wiele zabawy na długi czas.

Dla odważnych i żądnych przygód jest wiele zaginionych miast do odnalezienia. Poszukiwania mogą cię zaprowadzić w Himalaje, do brazylijskich lasów równikowych, w ruchome piaski pustyni, starożytne wulkany czy nawet do Królestwa Neptuna. Musisz oczywiście wybierać – których ekspedycji ty się podejmiesz, a które zostawisz innym. Możesz zwiększać swoją inwestycję w daną wyprawę, zwielokrotniając nagrodę za jej sukces ale równocześnie ryzykując więcej w razie porażki. Gracz, który zakończy najwięcej udanych ekspedycji wygrywa.

Autorem gry Zaginione Miasta jest jeden z najsłynniejszych projektantów gier Rainer Knizia. Natomiast sama gra jest uważana za jedna z najlepszych gier przeznaczonych dla dwóch graczy jakie zostały do tej pory wydane. Gra charakteryzuje się prostotą zasad, których można się nauczyć w 3 minuty. Jednak po kilku rozegranych grach dostrzega się coraz więcej możliwych strategii dzięki czemu gra nie nudzi się. Zaginione Miasta dostarczają wiele zabawy i są przeznaczone praktycznie dla wszystkich.

Cechy produktu
Tytuł Zaginione Miasta
Typ gry Karciana/Planszowa
Wersja językowa PL
Wydawca Galakta
Projektant Reiner Knizia
Liczba graczy 2
Wiek graczy Od 12 lat
Waga Ok. 2.60 kg
Czas gry Ok. 30 minut

Tagi: Karcianka, Planszówka, Przygodowa

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • plansza
  • 45 kart ekspedycji
  • 15 kart zakładów