Cardline: Zwierzęta - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

CARDLINE: ZWIERZĘTA

46,80zł

W magazynie

  • Producent: Asmodee

  • Skrzyżowanie Fauny i Timeline! Idealna gra rodzinna i imprezowa. Które zwierzę jest większe, puszczyk czy indyk? A które cięższe - krowa czy rekin? A które dłużej żyje? Pies czy wieloryb?

Rozdajcie karty i ustalcie czy gracie "na wagę", "na czas życia" czy "na wielkość". Następnie każdy otrzymuje kilka kart, kładąc je przed sobą tak, że widzą tylko nazwę karty, ale nie wartości wymienionych cech. 

Teraz na środku stołu kładziecie losowe zwierzę, ale tak, by widzieć wartość wybranej cechy. Każdy z graczy po kolei wybiera jedno ze swoich zwierząt i stara się prawidłowo odgadnąć, czy jest ono większe / cięższe / żyjące dłużej od tego na stole (kładzie je po prawej stronie karty), czy nie (umieszcza swoją kartę po lewej stronie karty na stole). Jeśli jednak się pomyli, gracz odrzuca użytą kartę i ciągnie nową.

Każdy następny gracz musi zdecydować między jakimi kartami umieścić swoje zwierzę - im dalej, tym zadanie trudniejsze, bo jest już coraz więcej kart na stole!

Aby bawić się w Cardline - Zwierzęta, nie musicie znać szczegółowych informacji dotyczących zwierząt, a jedynie kierować się przeczuciem i własnymi podejrzeniami!

To idealna gra na lekkie popołudnie z rodziną czy znajomymi, a przy tym mająca znaczący walor edukacyjny, będąca świetnym narzędziem do wykorzystania w szkole.

Cechy produktu
Tytuł Cardline: Zwierzęta
Typ gry Rodzinna / towarzyska
Wersja językowa PL
Wydawca Rebel.pl
Projektant Frédéric Henry
Liczba graczy 2-8
Wiek graczy Od 7 lat
Waga ok. 0.35 kg
Czas gry ok. 15 minut

Tagi: Imprezowa, Rodzinna

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 110 kart w metalowym pudełku
  • instrukcja