Agricola: Chłopi i Ich Zwierzyniec - Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca- Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

AGRICOLA: CHŁOPI I ICH ZWIERZYNIEC - JESZCZE WIĘCEJ BUDYNKÓW DO ZWIERZYŃCA

58,00zł

W magazynie

  • Producent: Lookout Games

  • Agricola: Chłopi i Ich Zwierzyniec - Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca to rozszerzenie do tzw. małej Agricoli, świetnej gry ekonomiczno- strategicznej osadzonej w realiach XVII wieku. W grze wcielamy się w rozbudowujących swoje gospodarstwa i powiększających trzodę chłopów. Ta odsłona Agricoli przeznaczona jest dla 2 osób a gracze będą hodować zwierzęta – owce, dziki, krowy i konie, będą zbierać surowce, za pomocą których rozbudowują swoje gospodarstwo i zagrody.

Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca to dwa dodatki gry Agricola: chłopi i ich zwierzyniec. Wprowadzają one do gry 54 nowe budynki specjalne, dzięki którym gra staje się jeszcze bardziej strategiczna. 

Więcej opcji hodowli oraz powiększania stada, kolejne budynki i nowe sposoby rozwoju gospodarstwa zadowolą nawet najbardziej wybrednych graczy.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Agricola: Chłopi i ich zwierzyniec.

Cechy produktu
Tytuł Agricola Chłopi i Ich Zwierzyniec- Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca
Typ gry Planszowa
Wersja językowa PL
Wydawca Lacerta
Projektant Uwe Rosenberg
Liczba graczy 2 osoby
Wiek graczy od 12 lat
Waga ok. 0.50 kg
Czas gry ok. 30 minut

Tagi: Agricola, Planszówka, Strategia

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 2 rozszerzenia gospodarstwa - z czego jedno zapasowe
  • 54 żetony budynków specjalnych
  • 2 żetony Szopa (na odwrocie: Obora) - z czego jeden zapasowy
  • 1 instrukcja