Geek Attitude Games

Jest XXV wiek. Minęło wiele pokoleń od czasu, kiedy ludzkość zdecydowała się na ucieczkę w kosmos w poszukiwaniu nowego domu. Mimo lat intensywnych badań prowadzonych w najdalszych zakątkach galaktyki, jak dotąd nie znaleziono żadnych innych inteligentnych form życia. Podczas ostatniego przeszukiwania archiwów Starej Ziemi odkryto coś niepokojącego. Wiele wskazuje na to, że wszelkie informacje dot..

99,80zł

Odkrywaj dziesięć nowych miejsc Artemii, starając się umknąć przed Obcym, który depcze rozbitkom po piętach. Kart miejsc z tego dodatku można używać osobno albo dowolnie mieszać je z kartami z gry podstawowej. Eksploracja to dodatek - do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Obecność...

42,80zł

Wielkimi krokami zbliża się dzień Świętej Awerny. Poddani zjeżdżają do stolicy, gdzie będą bawić się, śpiewać i pić w okolicznych tawernach. Jako karcz-marz ze świętem wiążesz duże nadzieje – liczysz na zysk, rozgłos i popularność! Na sukces przyjdzie ci jednak zapracować, dogadzając wszystkim rasom królestwa, a także przedstawicielom królewskiego dworu. Czy uda ci się podołać zadaniu bez uciekani..

108,00zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)