Gale Force Nine

Spartakus: Krew i Zdrada jest rozbudowaną grą o podstępach i krwawych walkach gladiatorów, w której gracze wcielają się w jedną ze szkół gladiatorów, by walczyć o wpływy Rzymu i pieniądze dla swojego rodu. Aby tego dokonać gracze będą zawierać układy, stosować przekupstwa i podstępy wobec innych uczestników rozgrywki, a także toczyć krwawe bitwy na arenie - jednym słowem: chwytać się każdego ..

149,80zł

Dodatek Spartakus: Węże i Wilk zawiera nowe Karty Targu oraz Intrygi, które możesz dołączyć do gry podstawowej Spartakus: Krew i Zdrada. Po prostu wtasuj je do już posiadanych Talii Targu i Talii Intrygi. Wszystkie karty można wykorzystywać (a nawet jest to zalecane!) w każdej rozgrywce, niezależnie od liczby graczy.Spartakus: Węże i Wilk wprowadza także 2 nowe Rody. Mogą być wykorzystywane w norm..

99,80zł

W Kapui zapanowała susza, całkowicie niszcząc okoliczne uprawy. Zdesperowany lud wypatruje Igrzysk zwanych Prymaliami w nadziei, że spływająca na piaski areny krew przebłaga gniewnych bogów i przywróci dobrobyt.Dodatek Spartakus: Widmo Śmierci zawiera dwa nowe rodzaje Kart Intrygi: Święta oraz Przechwałki, które możesz dołączyć do gry podstawowej Spartakus: Krew i Zdrada.Spartakus: Widmo Śmierci w..

99,80zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)