Neuroshima HEX 3.0: Dancer - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

NEUROSHIMA HEX 3.0: DANCER

23,80zł

W magazynie

  • Producent: Portal Games

  • Neuroshima HEX 3.0 to planszowa gra strategiczna rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i bezwględne maszyny Molocha. Każdy z graczy dowodzi jedną z armii, na którą składają się żetony jednostek, modułów i akcji. Rozszerzenie Dancer dodaje nowy zestaw armijny do gry.

Po ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt utrzymywanych w tajemnicy eksperymentów genetycznych prowadzonych w ramach projektu "Dancer", mających na celu stworzenie cybernetycznego superżołnierza. Na wpół oszalałe, pozbawione kontroli nad swoimi instynktami obiekty rozpoczynają walkę o przetrwanie na postapokaliptycznych pustkowiach."Dancer" to zupełnie nowe wyzwanie dla dowódców w Neuroshimie Hex.

Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy, szwedzkiego gracza Rustan Håkanssona.

Dancer to armia niezwykła – armia z trzema sztabami, armia bez jednostek, armia  z samymi żetonami akcji (Bitwy, Ruch, Odepchnięcie itp). Armia pokazująca możliwości NS HEX, odmieniająca rozgrywkę i sprawiająca kupę zabawy.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima HEX (edycja 3.0).

Cechy produktu
Tytuł Neuroshima HEX 3.0: Dancer
Typ gry Planszowa
Wersja językowa PL
Wydawca Portal Games
Projektant Michał Oracz, Rustan Håkansson
Liczba graczy Od 2 do 4
Wiek graczy Od 8 lat
Waga Ok. 0.12 kg
Czas gry Ok. 30 minut

Tagi: Planszówka, Strategia, Neuroshima, Neuroshima HEX

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 35 żetonów armii
  • znaczniki ran i armii
  • instrukcja