Star Wars: Przeznaczenie - Zestawy Podstawowy Kylo Ren - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

STAR WARS: PRZEZNACZENIE ZESTAW PODSTAWOWY KYLO REN

24,80zł

W magazynie

  • Producent: Fantasy Flight Games

  • Zestaw Podstawowy do gry Star Wars: Przeznaczenie, zawierający postaci walczące dla Ciemnej Strony Mocy, znane z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracze przejmują kontrolę nad tymi postaciami i biorą udział w pojedynkach, których stawką jest los galaktyki.

Opowiedz się po jednej ze stron i pokieruj swoimi ulubionymi postaciami z uniwersum Star Wars. Wybierz swój zestaw startowy i rozpocznij kolekcję największych bohaterów i złoczyńców w Galaktyce! Pierwsze dwa zestawy startowe pozwolą ci toczyć walki pomiędzy Jasną i Ciemną stroną mocy i odtworzyć pamiętne pojedynki Rey i Kylo Rena ze Star Wars: Przebudzenia Mocy.

Kylo Ren pragnie pójść w ślady swego duchowego mistrza, Dartha Vadera. Dzięki Zestawowi podstawowemu Kylo Ren do Star Wars: Przeznaczenie możecie sprawdzić jego umiejętności i zobaczyć, jak dobrze główny złoczyńca Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy opanował Ciemną Stronę Mocy.

Już w Przebudzeniu Mocy Kylo Ren zamanifestował swoją wściekłość, której nie można było powstrzymać. Grając tym zestawem startowym, sami będziecie musieli opanować jej niszczycielskie i nieprzewidywalne efekty. Jeśli dobrze wykorzystacie potężne karty, zawierające w sobie element ryzyka, z łatwością zmiażdżycie przeciwników.

Cechy produktu
Tytuł Star Wars: Przeznaczenie - Zestawy Podstawowy Kylo Ren
Typ gry Karciana/Kościana
Wersja językowa PL
Wydawca Galakta
Projektant Lukas Litzsinger, Corey Konieczka
Liczba graczy 2
Wiek graczy Od 10 lat
Czas gry Ok. 30 minut

Tagi: Karcianka, Kościana, Gwiezdne Wojny, Star Wars

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 24 karty
  • 9 kości