Star Wars: Przeznaczenie - Zestawy Podstawowy Rey - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

STAR WARS: PRZEZNACZENIE ZESTAW PODSTAWOWY REY

24,80zł

W magazynie

  • Producent: Fantasy Flight Games

  • Zestaw Podstawowy do gry Star Wars: Przeznaczenie, zawierający postaci walczące dla Jasnej Strony Mocy, znane z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracze przejmują kontrolę nad tymi postaciami i biorą udział w pojedynkach, których stawką jest los galaktyki.

Opowiedz się po jednej ze stron i pokieruj swoimi ulubionymi postaciami z uniwersum Star Wars. Wybierz swój zestaw startowy i rozpocznij kolekcję największych bohaterów i złoczyńców w Galaktyce! Pierwsze dwa zestawy startowe pozwolą ci toczyć walki pomiędzy Jasną i Ciemną stroną mocy i odtworzyć pamiętne pojedynki Rey i Kylo Rena ze Star Wars: Przebudzenia Mocy.

Najwyższy Porządek rośnie w siłę, ale Ruch Oporu nie ustaje w walce ze swoim potężnym wrogiem. I kiedy wydaje się, że nie ma już nadziei – Moc znów wzywa swojego wybrańca. Wybierz zestaw podstawowy Rey, jeśli pragniesz skorzystać z potęgi Jasnej Strony Mocy i raz na zawsze położyć kres panowaniu Najwyższego Porządku

W Przebudzeniu Mocy Rey pokazuje, że potrafi o siebie zadbać. Razem z Finnem stają przed wieloma wyzwaniami i zawsze wychodzą cało z opresji. Również w zestawie startowym ta zgrana para najlepiej będzie działać razem.

Cechy produktu
Tytuł Star Wars: Przeznaczenie - Zestawy Podstawowy Rey
Typ gry Karciana/Kościana
Wersja językowa PL
Wydawca Galakta
Projektant Lukas Litzsinger, Corey Konieczka
Liczba graczy 2
Wiek graczy Od 10 lat
Czas gry Ok. 30 minut

Tagi: Karcianka, Kościana, Gwiezdne Wojny, Star Wars

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • 24 karty
  • 9 kości