Summoner Wars – Szarża Grungora Zestaw Uzupełniający - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

SUMMONER WARS - SZARŻA GRUNGORA ZESTAW UZUPEŁNIAJĄCY

29,80zł

W magazynie

 • Producent: Plaid Hat Games

 • Zestaw Uzupełniający Szarża Grungora nie jest gotową talią, lecz zestawem dodatkowych jednostek do zmienienia własnej talii. Szarża Grungora to zestaw jednostek należących do frakcji Krasnoludów Gildii, Jaskiniowych Goblinów oraz Najemników, niedostępne w innych dodatkach. Rozszerza możliwości budowania własnej talii.

Summoner Wars to szybka, dynamiczna gra karciana osadzona w realiach fantasy. Gracze wcielają się w tytułowych Przywoływaczy (ang. summoner) - potężne byty, które prowadzą swe rasy na podbój świata Itharia. Na polu bitwy pełnią jednocześnie rolę dysponujących potężną mocą magów oraz stojących na czele armii generałów. Aby zniszczyć wroga, trzeba umiejętnie wykorzystać swą niszczycielską magię wraz z taktycznym zmysłem przy kierowaniu wojskiem.

Proste zasady dające pasjonującą rozgrywkę

Mechanika Summoner Wars w prosty i niezwykle przemyślany sposób łączy elementy strategii, opartej na umiejętnym konstruowaniu talii (jakie znamy z kolekcjonerskich karcianek) z elementami taktyki, bardziej znanymi z figurkowych gier bitewnych. Podczas rozgrywki gracze przywołują i przemieszczają po polu bitwy swoje jednostki, używając ich mocy i specjalnych zdolności, siejąc spustoszenie w szeregach wroga.

Nieograniczone możliwości

Summoner Wars to gra, którą rozszerzać można o inne startery zawierające talie kolejnych frakcji oraz dodatki wprowadzające nowe karty dla frakcji już posiadanych: nowych wojowników, przywoływaczy oraz zdolności dające nieskończoną ilość opcji i wariantów podczas rozgrywek. W dodatkach zawarte są także jednostki najemników - wojowników, którzy za nic mają sobie polityczne intrygi i staną w szeregach każdej armii, która zechce ich zwerbować.

Zestaw Uzupełniający Szarża Grungora nie jest gotową talią, lecz zestawem dodatkowych jednostek do zmienienia własnej talii. Szarża Grungora to zestaw jednostek należących do frakcji Krasnoludów Gildii, Jaskiniowych Goblinów oraz Najemników, niedostępne w innych dodatkach. Rozszerza możliwości budowania własnej talii.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Summoner Wars: Master Set (edycja polska).

Cechy produktu
Tytuł Summoner Wars: Szarża Grungora - Zestaw Uzupełniający
Typ gry Karciana
Wersja językowa PL
Wydawca Cube Factory of Ideas
Projektant Colby Dauch
Liczba graczy Od 2 do 4
Wiek graczy Od 9 lat
Waga ok. 0.06 kg
Czas gry ok. 30-60 minut

Tagi: Karcianka, Strategia

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
 • Krasnoludy Gildii
  -1 Tordok - Czempion
  -1 Grungor - Czempion
  -1 Halvor - Czempion
  -5 Balist - Podstawowa
  -5 Gwardzistów - Podstawowa
 • Jaskiniowe Gobliny
  -1 Śmierdziel - Czempion
  -1 Krag - Czempion
  -1 Skag - Czempion
  -5 Jeźdźców Bestii - Podstawowa
  -5 Wspinaczy - Podstawowa
 • Najemnicy
  -1 Nieprzyjazna - Czempion
  -5 Szkodników - Podstawowa