Teomachia - Rubico. Inteligenta roz(g)rywka, gry planszowe i towarzyskie.

TEOMACHIA

48,00zł

W magazynie

  • Producent: Fabryka Gier Historycznych

  • Teomachia pozwoli Ci wcielić się w starożytne bóstwo i na chwilę stać się panem życia i śmierci oddanych wyznawców. Przyświecał ci będzie jeden cel: zmiażdżyć przeciwnika i przybliżyć się o kolejny krok do niepodzielnej władzy nad światem.

Gdy walczą bogowie, krew maluczkich leje się jak woda

Teomachia pozwoli Ci wcielić się w starożytne bóstwo i na chwilę stać się panem życia i śmierci oddanych wyznawców. Przyświecał ci będzie jeden cel: zmiażdżyć przeciwnika i przybliżyć się o kolejny krok do niepodzielnej władzy nad światem.

Dobierając karty modlitw i mocy będziesz stopniowo budować swoją siłę. Jako bóg lub bogini będziesz wysyłać swoich wiernych do bitwy, budować ich rękami świątynie i zsyłać plagi na niewiernych. W każdym rozdaniu staniesz przed trudną decyzją: czy postawić wszystko na jedną kartę i wesprzeć swoich wyznawców, czy ich opuścić, oszczędzając siły, ale też skazując ich na pewną śmierć?

Kiedy wróg straci ostatniego proroka, a nieliczni pozostali wierni odwrócą się od niego, przyjdzie czas na odpoczynek i wsłuchanie się w triumfalny śpiew twoich wyznawców. Zwyciężyłeś w wojnie bogów!

Cechy produktu
Tytuł Teomachia
Typ gry Towarzyska
Wersja językowa PL
Wydawca Fabryka Gier Historycznych
Projektant Tomasz Bylina, Adam Kwapiński, Jakub Wasilewski
Liczba graczy 2
Wiek graczy Od 10 lat
Waga ok. 0.61 kg
Czas gry Ok. 30 - 75 minut

Tagi: Karcianka, Towarzyska

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć